id: f7wfep

Stworzenie miejsca w Wałbrzychu na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych

Stworzenie miejsca w Wałbrzychu na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych

Opis zrzutki

Aktualnie zbieramy fundusze na remont i wyposażenie w sprzęt gastronomiczny pomieszczeń fundacji, które miasto Wałbrzych nam użyczyło, chodzi o powierzchnie aż 135 m2.

Po ukończonym remoncie i wyposażeniu w odpowiedni sprzęt miejsce będzie przeznaczone na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych.


O NASZEJ FUNDACJI


Fundacja Jesus Christ Security od 2008 roku w wiosce Boguszów–Gorce (woj. dolnośląskie) prowadzi ośrodek pomocy. Pomagamy wszystkim, którzy mają problemy w życiu m.in.: bezdomni | uzależnieni | ubodzy ludzie. Pomagamy również młodzieży, dzieciom, matkom samotnie wychowującym dzieci ludziom opuszczającym zakłady karne, tym, którzy mają depresję, choroby psychiczne itp.

Istniejemy tylko dlatego, że upodobało się tak Bogu i wspierają nas wierzący. Od państwa nie otrzymujemy żadnej pomocy. Przez ten okres zmagaliśmy się z wieloma problemami, ale i przygotowaliśmy się też do samodzielności finansowej, z pomocą której moglibyśmy wesprzeć nasze działania i działania innych podobnych organizacji. Udało nam się rozpocząć i przygotować kilka miejsc, w których nasi podopieczni będą mogli rozpocząć pracę i mieć zarobki, ale również wygenerować dla nas środki na dalszą działalność. Na dzień dzisiejszy brakuje nam niestety wiele, aby utrzymać tę działalność. Prosimy o pomoc finansową w ramach tej zbiórki.


Błogosławimy Was w imieniu Jezusa Chrystusa

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

687 316 zrzutek

i zebrali

450 449 754 zł

A ty na co dziś zbierasz?