id: f7wfep

Stworzenie miejsca w Wałbrzychu na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych

Stworzenie miejsca w Wałbrzychu na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych

0 zł 
z 150 000 zł
0%
zakończona 30.06.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Aktualnie zbieramy fundusze na remont i wyposażenie w sprzęt gastronomiczny pomieszczeń fundacji, które miasto Wałbrzych nam użyczyło, chodzi o powierzchnie aż 135 m2.

Po ukończonym remoncie i wyposażeniu w odpowiedni sprzęt miejsce będzie przeznaczone na przygotowanie obiadów dla ubogich i bezdomnych.


O NASZEJ FUNDACJI


Fundacja Jesus Christ Security od 2008 roku w wiosce Boguszów–Gorce (woj. dolnośląskie) prowadzi ośrodek pomocy. Pomagamy wszystkim, którzy mają problemy w życiu m.in.: bezdomni | uzależnieni | ubodzy ludzie. Pomagamy również młodzieży, dzieciom, matkom samotnie wychowującym dzieci ludziom opuszczającym zakłady karne, tym, którzy mają depresję, choroby psychiczne itp.

Istniejemy tylko dlatego, że upodobało się tak Bogu i wspierają nas wierzący. Od państwa nie otrzymujemy żadnej pomocy. Przez ten okres zmagaliśmy się z wieloma problemami, ale i przygotowaliśmy się też do samodzielności finansowej, z pomocą której moglibyśmy wesprzeć nasze działania i działania innych podobnych organizacji. Udało nam się rozpocząć i przygotować kilka miejsc, w których nasi podopieczni będą mogli rozpocząć pracę i mieć zarobki, ale również wygenerować dla nas środki na dalszą działalność. Na dzień dzisiejszy brakuje nam niestety wiele, aby utrzymać tę działalność. Prosimy o pomoc finansową w ramach tej zbiórki.


Błogosławimy Was w imieniu Jezusa Chrystusa

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 959 zrzutek

i zebrali

810 107 159 zł

A ty na co dziś zbierasz?