❗Nasza fundacja nad przepaścią. Pomocy! ID: shm2mh

❗Nasza fundacja nad przepaścią. Pomocy! ID: shm2mh

23 223 zł z 30 000 zł

77%

23 223 zł

23 223 zł

z 30 000 zł

11 dni

11 dni

do końca

583

583

wspierających
77%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Saba na wózeczku :) Zobaczcie jak śmiga ;)

    Dziękujemy <3


    Czytaj więcej

Opis zrzutki

x72f645834fa6eda.png

https://www.facebook.com/GoodLifeForAnimals/


Czy warto nam pomóc?, czy warto zaufać?, czy warto udostępnić?

Musisz koniecznie sprawdzić sam! :), jeśli jesteś zwierzolubem szanujący organizacje które ratują i dbają o los zaniedbanych zwierząt, myślimy że trafiłeś w dobre miejsce.

Ilość osób która obserwuje naszą społeczność na Facebooku przekroczyła już 24 tysiące, tą ilość budowaliśmy latami, naszą ciężką pracą i determinacją która dokumentujemy na naszej grupie na Facebooku :).


Zapraszamy Ciebie Przyjacielu do naszej zrzutki:


pf074e1aa36bd2e1.jpeg

Adres www do naszej społeczności:

https://www.facebook.com/domdlakundelka/Żyjemy w świecie pełnym obojętności i przemocy wobec zwierząt. W świecie, który jest zajęty wyłącznie sobą. Żyjemy w chaosie rządzonym przez bezmyślną, ludzką agresję. Trudno w nim normalnie funkcjonować. I o ile jesteśmy wstanie przełknąć gorycz porzuconego, młodego i zdrowego zwierzęcia, tak w przypadku staruszka czy schorowanego zwierzaka, nasze emocje sięgają zenitu.


Nieprzespane noce, przepłakane dni to u nas norma. I jeżeli ktoś mówi, że “do pewnych rzeczy można się przyzwyczaić” stawiamy się i negujemy. Nie umiemy zaakceptować ludzkiego okrucieństwa a tym bardziej do niego przywyknąć. Nigdy jednak nie odwracamy głowy i jesteśmy gotowe stawić czoła najtrudniejszym przypadkom. Po to właśnie powstał nasz azyl. Miejsce, które gotowe jest na przyjęcie największego cierpienia. Miejsce, które leczy nie tylko ciała umęczonych zwierzaków, ale i duszę.

Saba to jeden z wielu czworonogów, które trafiły do nas, bo nikt już ich nie chce.


W azylu mieszka cała gromadka staruszków oraz ciężko chorych psów i kotów. To zwierzęta, które przeżyły koszmar choroby i gorycz porzucenia. Zwierzęta, które zasłużyły na godną starość, swoją wiernością i przywiązaniem do człowieka. Szkoda tylko że człowiek zawiódł…


gc402a8af6100120.jpeg


Nie jest łatwo. Jako organizacja non-profit nie jesteśmy finansowani tak ja schroniska czy przytuliska. Azyl i psy, które mieszkają w płatnych hotelikach, utrzymujemy z darowizn i kiermaszy, które organizujemy na nasz koszt. Azyl też, prawie w całości został wybudowany przez nas. Zaadoptowaliśmy starą, rozwaloną, ruderę i zbudowaliśmy piękne, wypełnione ciepłem i miłością miejsce. I choć nieraz było źle, nigdy nie przestaliśmy wierzyć w naszą misję. Nie poddajemy się łatwo i gdy świat nabiera szarych barw to pamiętamy że szary to też kolor…


a5010004004a453e.jpeg

Miesięczny koszt utrzymania kundel domku i zwierzaków w hotelikach to ponad 20,000 złotych. Do tego dochodzą zabiegi sterylizacji, leczenie, rehabilitacja, szczepienia, transporty. Chcielibyśmy również powoli rozbudowywać nasz azyl. Pragniemy stworzyć dodatkowe miejsca dla kolejnych porzuconych zwierząt.


Dlatego też dziś prosimy Was o pomoc, o pomoc i nadzieję. Bez nich nasza praca byłaby niemożliwa. Prosimy też abyście nie odwracali głowy, bo to obojętność rani najbardziej.

Będziemy ogromnie wdzięczni za choćby najmniejszy datek. Prosimy też o słowa wsparcia, one są naszym paliwem, a w tych ciężkich czasach na czymś trzeba dojechać do celu :)

e5f46e5ef386926e.jpeg

ze74505704e0720c.jpegNasze ostatnie faktury na zawrotne pieniądze:

https://ibb.co/G51MZk8

https://ibb.co/jRKGnvY

https://ibb.co/7WcLkX2

https://ibb.co/k1QbPx8

https://ibb.co/cksz0sR

https://ibb.co/gj86hyx

https://ibb.co/g4rysWY


Nasza miłość do zwierząt jest bezwarunkowa, to nasza religia, misja, powołanie.

Oddajemy im siebie samych, całych bez wyjątku. Poświęcamy im każdą wolną minutę, obdarzamy ogromnymi pokładami uczuć i w 100% angażujemy się w pomoc dla nich.


Nie wierzysz? zajrzyj na naszą grupę

o1ba45c22c7080ad.png


Adres www: https://www.facebook.com/domdlakundelka/


Pozdrawiamy!


Wpłacający583

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 000 zł
TC
Tomasz Cichowski
500 zł
G
Grupa Wsparcia i Natarcia
350 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AA
Anna Adach
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
T
Tadeusz Kafliński
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze17

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 686 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?