id: wyrwn3

W obronie wolności w Polsce. Stop pandemii. Zrzutka na ruch Wolne Wybory.

W obronie wolności w Polsce. Stop pandemii. Zrzutka na ruch Wolne Wybory.

27 814 zł 
z 500 000 zł
5%
52 dni do końca
436 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Osobowość Roku 2020. Mowa prof W Korab-Karpowicza

  Profesor Włodzimierz Korab-Karpowicz zdobył pierwsze miejsce w Polsce i pierwsze miejsce w Województwie Śląskim w ogólnoplolskim plebiscycie Osobowość Roku 2020 w Kategorii Nauka. Przy odbieraniu nagrody w Katowicach, dnia 9 września 2021 powiedział: Zacznij od dziś, zacznij od teraz. Zrzuć maskę i odrzuć szczepionkę oraz zaszczep siebie oraz swoje dzieci prawdą, odwagą i wolnością. To na prawdzie, odwadze i wolności trzeba budować przyszłość Polski. Wspieraj www.wolnewybory.org


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

v901e55801ccfe3f.jpeg

Celem zrzutki jest uzbieranie środków na zbudowanie silnego ruchu społecznego broniącego WOLNOŚCI i NORMALNOŚCI w Polsce jakim chcą stać się WOLNE WYBORY. 


WOLNE WYBORY są to ruch społeczny powstały z inicjatywy Polek i Polaków pragnących wolności i normalności, który założył prof. Włodzimierz KORAB-KARPOWICZ. Naszymi celami są WOLNOŚĆ OSOBISTA i WOLNOŚĆ POLSKI. Chcemy, aby każdy z nas Polaków był wolnym człowiekiem, mogącym decydować o własnym losie, o losie swoich dzieci i swojej rodziny, dokonując wolnych wyborów, oraz żebyśmy żyli w wolnym, czyli suwerennym państwie. Mamy dość kolejnych obostrzeń typu lockdown i agresywnej promocji szczepień. Jesteśmy przeciw fałszywej pandemii, obowiązkowym szczepieniom, zabójczej technologii 5G, szkodliwej żywności GMO, zależności naszego rządu od obcych interesów, postępującego zniewolenia społeczeństwa, niekompetencji ministrów.


Na co zbieramy? Potrzebujemy funduszy na rozwinięcie działalności. Pierwszy nasz oddział powstał na Śląsku. Powstają też oddziały w Małopolsce i na Wybrzeżu. Dzięki zrzutce będziemy budować oddziały Wolnych Wyborów w całym kraju, organizować spotkania na ważne tematy społeczne, drukować i rozpowszechniać materiały informacyjne. Wykupimy banery reklamowe przy drogach oraz w głównych miastach i będziemy ostrzegać rodziców przed eksperymentalnymi szczepieniami dzieci przeciw COVID-19. Będziemy bronić wolności słowa oraz promować otwartą debatę na temat pandemii i innych ważnych spraw nas dotyczących. Więcej o naszej działalności i planach na: www.wolnewybory.org


Tworzenie WOLNYCH WYBORÓW to wielki wysiłek. Jako założyciel i główny organizator ruchu zajmuje się jego budową codziennie. Od naszego wspólnego wysiłku i sukcesu tak dużo zależy dla nas wszystkich. Każda złotówka jest krokiem ku wolności i normalności w Polsce! Pięknie dziękuję za wszelkie wpłaty i za promocję WW wśród znajomych!

 

Założycielem ruchu WOLNE WYBORY jest Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz, profesor Uniwersytetu Opolskiego, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Ameryki w Waszyngtonie, doktor Uniwersytetu Oksfordzkiego, doktor habilitowany Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez wiele lat wykładał za granicą na znanych uczelniach. Jest autorem „Traktatu polityczno-filozoficznego” (Derewiecki 2015), „Harmonii społecznej” (PIW 2017) i innych książek, przetłumaczonych na kilka języków. Zdobył pierwsze miejsce w Polsce w plebiscycie Osobowość Roku 2020 w kategorii Nauka. Tak jak wielu innych wybitnych naukowców w Polsce i na świecie prof. Korab-Karpowicz wyraża swoje wątpliwości wobec narracji koronawirusa i polityki obostrzeń. Był inicjatorem trzech słynnych Apeli naukowców i lekarzy do władz RP oraz innych inicjatyw antycovid.  Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 436

PO
Piotr Okoeksi
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
301 zł
AN
Arkadiusz Nikiel
300 zł
KB
Katarzyna Banach
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
BB
Bogusław
300 zł
JZ
Jerzy Zięcik
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
 • KG
  Kamila Gąsior

  Brawo

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia w przywracaniu starej i niedoskonałej, ale prawdziwej normalności!

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jestem całym sercem za inicjatywą . W obecnych czasach jest to niezbędne i każdy człowiek, który ma poczucie wolności i patriotyzmu powinien właczyć się w tą akcję , aby zmienić tą obrzydliwą rzeczywistość. Dziękuję Panu Profesorowi za zaangażowanie i życzę wytrwałości.

  ukryta
 • OK
  Olga Krzewińska

  Życzę sukcesów w drodze do wolności i solidarności Polski i Polaków. Sercem jestem z Wami. Pozdrawiam serdecznie

  ukryta
 • JS
  Jakub Strycharz

  Działacie Państwo w najszczytniejszym celu, pomimo iż tak niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Cieszy mnie to, że w obliczu prawdopodobnie największego oszustwa, którego ofiarą padł cały świat, macie odwagę się przeciwstawić. Życzę nam wszystkim sukcesu w tym przedsięwzięciu, jako że porażka oznacza naszą zagładę!

  75 zł

Nasi użytkownicy założyli

755 262 zrzutki

i zebrali

547 220 363 zł

A ty na co dziś zbierasz?