id: xm48ug

LET'S TALK! czyli CODZIENNY, INTERAKTYWNY LIVE o godz. 21:00 na FB, YT, TT, TWITCH 》 prof. LEOCIAK, prof. MIKOŁEJKO, prof. GADACZ, dr POLACZKIEWICZ, prof. PIETRZYK-ZIENIEWICZ i INNI !

LET'S TALK! czyli CODZIENNY, INTERAKTYWNY LIVE o godz. 21:00 na FB, YT, TT, TWITCH 》 prof. LEOCIAK, prof. MIKOŁEJKO, prof. GADACZ, dr POLACZKIEWICZ, prof. PIETRZYK-ZIENIEWICZ i INNI !

Opis zrzutki

🔴#NAŻYWO #LIVE #LETSTALK! #OGLĄDAJ #CODZIENNIE O GODZ. 21:00 NA: Facebooku, Youtubie, Twitterze lub TwitchuSzanowni Państwo,


Nazywam się Kuba Wątły. Od wielu już lat jestem dziennikarzem-aktywistą społecznym. Pracowałem w stacjach radiowych i telewizyjnych, m.in w TV Superstacja, gdzie przez wiele lat prowadziłem autorski program "Krzywe Zwierciadło" w którym, zgodnie z rolą dziennikarza, poddawałem konstruktywnej krytyce działania wszystkich polityków i partii oraz kościoła katolickiego.


Internetowy format Let's Talk! (programy na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 na moim Facebooku, Youtubie, Twitterze i Twitchu) stworzyłem z kilku prostych powodów. Po pierwsze kluczowe dla nas wszystkich jest krytyczne myślenie. To ono jest jedną z najważniejszych, społecznych kompetencji. Pozwala nam przyglądać się i analizować propozycje/działania/postawy wszystkich polityków, bez względu na nasze poglądy.


Po drugie, we współczesnych, spolaryzowanych mediach mainstreamowych, goniących głównie za oglądalnością i pieniędzmi, nie ma dziś miejsca na pogłębione analizy i dyskusje z udziałem intelektualistów/ekspertów. Sami to zresztą Państwo widzicie codziennie. Po to właśnie powstało Let's Talk!, gdzie nie spieszymy się, dajemy naszym Gościom możliwość nieskrępowanego wypowiadania się, a przede wszystkim dajemy ją Państwu w postaci czatów na żywo przy codziennych transmisjach programów live.


Kolejnym powodem mojej działalności jest pogłębiająca się polaryzacja społeczna, która objawia się postawami dwóch walczących ze sobą obozów. Nie są one zazwyczaj zainteresowane faktami i merytoryczną, pogłębioną dyskusją, a jedynie agendą partii, którą popierają, kierując się, co podkreślają moi komentatorzy, czymś na kształt "miłości" do partii i polityków - bezkrytycznej, nie zadającej pytań i nienawidzącej tych, którzy tego "uczucia" nie podzielają.


Dlatego proszę Cię o stałe wspieranie mojej działalności, bo oprócz potrzeby i przyjemności spotykania się z Tobą i moimi Gośćmi, dziś to także moja praca. Praca potrzeba, a z uwagi na format rozmów wyjątkowa, bo w mediach mainstreamowych nieobecna.


Jeśli zdecydujesz się wspierać mnie stałą dyspozycją, to szczegóły dotyczące sposobów wspierania, znajdziesz poniżej. Z góry dziękuję za każdą, stałą dyspozycję wsparcia!


***UWAGA! Jeśli nie chcesz korzystać ze zrzutki, możesz skorzystać ze stałego zlecenia w systemie PayPal - KLIKNIJ TUTAJ (przy czym nie musisz posiadać konta w systemie paypal !)

k436d428cd1a2727.jpegMożesz też ustawić na swoim koncie bankowym stałe zlecenie/dyspozycję wpłaty na rzecz tej zbiórki. Poniżej podaję numer konta do wpłat. W temacie przelewu wpisz proszę "darowizna na rzecz Kuby Wątłego".

Wpłaty obsługuje Aion Bank.


Numer rachunku bankowego: 35291000060000000001200124


Numer rachunku IBAN: PL35291000060000000001200124


Kod BIC/SWIFT

BMPBPLPP


Najnowszy program z cyklu "Let's Talk!" #186 piątek 1.07.2022, prof. EWA PIETRZYK-ZIENIEWICZ - politolożka


Poprzedni program z cyklu "Let's Talk!" #185 czwartek 30.06.2022, dr ANDRZEJ POLACZKIEWICZ - ekonomista


Najnowszy program z cyklu "Let's Talk Extra!" - ANDRZEJ CELIŃSKI - socjolog, były polityk


Poprzedni program z cyklu "Let's Talk Extra!" - gen. prof. STANISŁAW KOZIEJ - były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia i usłyszenia codziennie (pon-pt) o godz. 21:00 na moim Facebooku, Youtubie, Twitterze, Instagramie i Twitchu


Kuba Wątły


*ANI LEWO!*

*ANI PRAWO!*

*ANI KOŚCIÓŁ!*

*DZIENNIKARZ NIE JEST OD WSPIERANIA KOGOKOLWIEK OPRÓCZ PRAWA OBYWATELI DO INFORMACJI I KOMENTARZA, KTÓRE NIE SPRZYJAJĄ KOMUKOLWIEK!*

m2f994df7fa7d5f1.jpeg

Rozmowy z GOŚĆMI i swoje własne przemyślenia publikuję na Facebooku, Youtubie, Twitterze i Instagramie.


Przydatne linki:

Programy "Let's Talk!" w zasobach facebooka

Programy "Let's Talk!" w zasobach youtuba


Programy "Krzywe Zwierciadło" w zasobach ipla.tv

Programy "Krzywe Zwierciadło" w zasobach youtuba


l18431cdbb331ec7.jpeg


wa855a4a87bb55f0.png

kd71d07bd87898f0.jpeg

le538853b99b4278.jpeg

x5285fe00a304eb9.jpeg

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 975

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.