Pomoc

W celu zmiany weryfikacji możesz:

  • wykonać zwykły przelew z obecnie zweryfikowanego konta bankowego, na własną zrzutkę, w kwocie 1 zł w tytule wpisując "zmiana weryfikacji". Indywidualny numer rachunku zrzutki znajduje się w zakładce "Moje zrzutki". Gdy przelew zaksięguje się na koncie bankowym zrzutki, prosimy o wiadomość z potwierdzeniem przelewu. Usuniemy obecną weryfikację i będzie można ją wykonać ponownie lub

  • jeśli nie posiadasz dostępu do rachunku użytego do weryfikacji, ale Twój nowy rachunek bankowy, którym chcesz zweryfikować profil, założony jest na te same dane osobowe i adresowe, co stary rachunek, to w takim wypadku wykonaj zwykły przelew z Twojego nowego konta bankowego, na własną zrzutkę, w kwocie 1 zł w tytule wpisując "zmiana weryfikacji". Pamiętaj, że przelew zmiany weryfikacji należy wykonać z rachunku prowadzonego przez bank z siedzibą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Indywidualny numer rachunku zrzutki znajduje się w zakładce "Moje zrzutki". Gdy przelew zaksięguje się na koncie bankowym zrzutki, prosimy o wiadomość z potwierdzeniem przelewu. Usuniemy obecną weryfikację i będzie można ją wykonać ponownie.

  • Ważne - wiadomość o tym, że Twój przelew zmiany weryfikacji został zaksięgowany, musisz wysłać z adresu mailowego, na którym zarejestrowany jest Twój profil na zrzutka.pl. Jeśli żadna z dwóch opcji wskazanych wyżej nie jest w Twoim wypadku możliwa, to skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt. Zmiana może być wykonana wyłącznie na inne konto tej samej osoby/podmiotu.