Pomoc
Wypłatę możesz zlecić w każdej chwili, nawet jeśli nie został osiągnięty cel na twojej zrzutce. Pamiętaj, że w celu dokonania wypłaty środków należy najpierw dokonać weryfikacji.
W praktyce zrzutka.pl to narzędzie do tworzenia zbiórek środków na dowolny cel, którym każdy posługuje się we własnym zakresie. Dzięki pełnej automatyzacji oferujemy nasze usługi po najniższej cenie i jednocześnie, ponieważ stale dbamy o ich doskonalenie, w najwyższej jakości.
Zrzutkę może zorganizować każdy. Niezbędne jest posiadanie konta bankowego prowadzonego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej - osobisty rachunek służy bowiem do weryfikacji konta.
Zrzutkę można zorganizować na dowolny cel zgodny z prawem
Sięgnij po inspirację oglądając film - animację!
Chcesz upewnić się, czy cel Twojej zrzutki jest legalny? Sprawdź nasz artykuł opisujący zakazane cele zrzutek.
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Więcej na ten temat dowiesz się z https://zrzutka.pl/bezpieczenstwo/.
Tak. Od dnia 18 VII 2014 internetowe zbiórki na konto nie podlegają pod ustawę o zbiórkach publicznych. Więcej można dowiedzieć się z: https://zrzutka.pl/blog/8/nowe-moliwoci-zbierania-pienidzy-od-18-vii-2014.
Przed pierwszą wypłatą każdy organizator musi aktywować swoje konto wykonując tzw. przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł ze swojego konta bankowego na rachunek swojej zrzutki. Jeśli suma środków zebranych przez jednego organizatora przekroczy 4000 PLN wymagane jest dosłanie skanu dowodu osobistego / dokumentów firmowych oraz niekiedy innych dokumentów (wszystko opisane jest w zakładce weryfikacja w Twoim koncie na zrzutka.pl - zobacz film) pokrywających się z danymi z przelewu weryfikacyjnego. Dzięki takim procedurom dokładnie wiemy, kto zbiera pieniądze na zrzutka.pl i dzięki temu możemy dbać o odpowiednie bezpieczeństwo.
Weryfikacji należy dokonać jak najwcześniej (jednak nie wcześniej niż przed założeniem pierwszej zrzutki), aby wypłata zebranych środków mogła odbyć się w wybranym przez organizatora momencie.
Zobacz jak się zweryfikować: https://www.youtube.com/watch?v=S5dAns4lmTw
Księgowanie przelewu weryfikacyjnego trwa do dwóch dni roboczych i realizuje się zwykle w godzinach 11:00 - 19:00 (co godzinę).
Jeśli jesteś osobą prywatną:
Jeśli jesteś firmą / organizacją / fundacją / inne:
UWAGA! Dane z przelewu weryfikacyjnego (imię, nazwisko w przypadku osób prywatnych lub nazwa firmy / organizacji / fundacji) uzupełnią nazwę Twojego profilu na zrzutka.pl. Nazwy tej nie będzie można zmienić.
* wysłanie dokumentu tożsamości jest w tym wypadku jednoznaczne z oświadczeniem, że przesłany skan dokumentu należy do pracownika bądź właściciela danej firmy / fundacji / organizacji.
W profilu każdego organizatora na zrzutka.pl znajduje się informacja o tym, jak dany profil został zweryfikowany. Profil może być niezweryfikowany, może być zweryfikowany dowodem, a także zweryfikowany przelewem. Najbardziej wiarygodne są profile zweryfikowane na podstawie przelewu weryfikacyjnego i dowodu osobistego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj ten artykuł.
Zasadniczo zrzutka.pl dba o sprawdzenie tożsamości organizatorów. Zrzutki sprawdzamy jedynie pod kątem łamania przepisów prawa. Nie mamy jednak możliwości weryfikowania w jaki sposób zostaną wykorzystane zebrane pieniądze. Dlatego przed dokonaniem wpłaty warto skontaktować się z organizatorem zrzutki w celu potwierdzenia jego wiarygodności. Więcej na ten temat można przeczytać: https://zrzutka.pl/blog/71/bezpieczenstwo-i-weryfikacja-na-zrzutka-pl.
Dla ułatwienia przygotowaliśmy film, który pokieruje Cię krok po kroku jak założyć zrzutkę: https://www.youtube.com/watch?v=hFxoqhFllR0
Zachęcamy również do zerknięcia do naszego poradnika "Jak to działa?" (kliknij), w którym opisaliśmy pierwsze kroki na zrzutka.pl
Tak. Organizator we własnym zakresie tworzy zrzutkę, w tym jej opis.
Jeśli chcesz zorganizować własną zrzutkę, sprawdź ten film instruktażowy.
Nie ma takiej potrzeby. Najważniejsze, aby przedstawić ją na swojej zrzutce w najbardziej rzeczowy i atrakcyjny sposób.
Dla każdej zrzutki tworzony jest indywidualny numer konta bankowego. Wypłata następuje po dokonaniu przelewu weryfikacyjnego z konta organizatora i jest zlecona na konto z tegoż przelewu.
Jak dokonać weryfikacji pokazuje film instruktażowy.
Za indywidualne konto bankowe zrzutki nie są pobierane żadne opłaty.
Rady na temat promowania swojej zrzutki znajdziesz w naszym artykule dostępnym tutaj: https://zrzutka.pl/jak-to-dziala/promowanie
Możesz wyłączyć lub całkowicie usunąć swoją zrzutkę poprzez wejście w zakładkę "Moje zrzutki". Przy wybranej zrzutce wciśnij przycisk "Więcej", widoczny w prawym górnym rogu kafelka z daną zrzutką. Z rozwijanego menu wybierz opcję "Wyłącz" lub "Usuń":
Wyłączona zrzutka będzie nadal widoczna dla odwiedzających, ale wpłaty na nią nie będą już możliwe. Wyłączoną zrzutkę można ponownie aktywować w dowolnym momencie. Usunięcie zrzutki spowoduje, że odwiedzający nie będzie mógł zobaczyć jej treści. Usuniętej zrzutki nie można ponownie włączyć.
Podczas logowania wykorzystaj opcję “Nie pamiętam hasła”. Następnie kliknij w link, który dostaniesz na swoją skrzynkę mailową. Link przekieruje cię do formularza na zrzutka.pl, w którym należy podać nowe hasło do konta.
Upewnij się, że wiadomość mailowa, która trafiła na twoją skrzynkę, została wysłana z adresu [email protected]
Na zrzutka.pl możesz zbierać na co chcesz - nie ma żadnych ograniczeń. Możesz założyć zrzutkę prywatną, na przykład na wspólny zakup prezentu dla znajomego. Aby zrzutka była prywatna, należy wyłączyć odpowiednią opcję w edycji zrzutki ("Wyłącz możliwość indeksowania tej zrzutki przez wyszukiwarki" - w dodatkowych ustawieniach zrzutki). Taka zrzutka będzie dostępna tylko dla osób którym udostępnisz jej link. Możesz też założyć zrzutkę promowaną.
Funkcja zrzutki promowanej jest dodatkowo płatna i możesz zakupić ją poprzez kliknięcie przycisku "Wypromuj" na swojej zrzutce. Zrzutka promowana będzie wyświetlana tutaj.
Dzięki zastosowaniu funkcji premium "zrzutka promowana", zrzutka będzie wyświetlana tutaj. Koszt wykupienia statusu zrzutki promowanej jest uzależniony od czasu jej wyświetlania i dostępny do wglądu w zakładce “Wypromuj”, widocznej w czasie zakładania oraz edycji zrzutki.
Jeśli chcesz stworzyć własny link śledzący, który ukaże ci statystyki kliknięć, wciśnij przycisk "Więcej" na wybranej zrzutce:
Wybierz i wpisz swój własny adres śledzący lub kliknij przycisk "losowy", aby wygenerować losowy ciąg znaków:
Teraz wystarczy, że klikniesz przycisk "Zapisz":
W celu sprawdzenia statystyk swojego adresu, dodaj na końcu znak “+” (np. zrzutka.pl/z/moj-link-sledzacy+).
Sprawdź na naszym blogu, jak wyglądała promocja zrzutka.pl/wosp organizowana przez kwejk.pl: https://zrzutka.pl/blog/55/stworz-swoj-wlasny-link-do-promocji-zrzutki-i-sprawdzaj-na-biezaco-statystyki
Datę zakończenia zrzutki można zmienić w każdej chwili w edycji zrzutki i zmiana ta nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami finansowymi.
Tak, zrzutka może zostać wyłączona przez organizatora w każdej chwili.
Zrzutkę można wyłączyć poprzez wejście w zakładkę "Moje zrzutki". Przy wybranej zrzutce wciśnij przycisk "Więcej", widoczny w prawym górnym rogu kafelka z daną zrzutką. Z rozwijanego menu wybierz opcję "Wyłącz" lub "Usuń".
Przerwanie zrzutki nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami finansowymi.
Organizator nie ponosi żadnych opłat i prowizji za zorganizowanie zrzutek.
Nie, nie trzeba. Wszystkie koszty przedstawione są tutaj. Nie posiadamy innych, ukrytych opłat :)
Organizator nie ponosi żadnych opłat i prowizji za dokonanie wypłaty środków zebranych na zrzutka.pl.
Wpłacający nie ponosi żadnych opłat i prowizji niezależnie od wybranej metody płatności. Nie pobieramy też żadnych opłat od organizatora zrzutki. Utrzymujemy się z darowizn, które można przekazać podczas dokonywania wpłaty.
Nie jeśli wpłaty przekazane przez pojedyncze osoby w ciągu ostatnich 5 lat nie przekraczają kwoty 4 902 PLN. Oprócz tego powinieneś zapoznać się z https://zrzutka.pl/blog/27/moje-zrzutki-a-urzad-skarbowy oraz https://zrzutka.pl/regulamin/.
Wszystkie koszty przedstawione są tutaj: Koszty
Aby wpłacić środki na wybraną zrzutkę, wystarczy wcisnąć przycisk "Wpłać na zrzutkę" widoczny po wejściu na zrzutkę. Strona przeniesie cię do formularza, w którym należy wybrać metodę płatności, a także uzupełnić podstawowe informacje w formularzu wpłaty.
W przypadku zwykłych przelewów poprawność księgowania jest zagwarantowana tym, że każda zrzutka posiada INDYWIDUALNY numer rachunku bankowego.
UWAGA! Na zrzutki można wpłacać z zagranicy - aby to zrobić należy wybrać metodę wpłaty jaką jest "Przelew tradycyjny" i następnie posłużyć się numerami IBAN i SWIFT, które zostaną podane w ostatnim kroku tej metody wpłaty. Wpłaty zagranicznej można też dokonać płacąc kartą.
Wpłaty "online" obsługiwane przez PayU, księgują się na zrzutkach do 5 minut.
Wpłaty zwykłym przelewem mogą księgować się na zrzutkach do 2 dni roboczych i księgowanie takich wpłat następuje zwykle w godzinach 11-19.
Po zaksięgowaniu wpłaty dostaniesz potwierdzenie na maila, który został przez Ciebie podany w trakcie dokonywania wpłaty. Oprócz tego możesz znaleźć swoją wpłatę w zakładce "Wpłacający" widocznej na każdej zrzutce (o ile organizator nie ukrył danych wpłacających).
Wypłatę możesz zlecić w każdej chwili, nawet jeśli nie został osiągnięty cel na twojej zrzutce. Pamiętaj, że w celu dokonania wypłaty środków należy najpierw dokonać weryfikacji.
Aby dokonać zwrotu, wejdź w zakładkę "Moje zrzutki", a następnie wciśnij przycisk "Więcej" na wybranej zrzutce. Z wysuwanego menu wybierz opcję "Finanse":
Z listy wpłat wybierz te wpłaty, które chcesz zwrócić do darczyńców.
Po zaznaczeniu wybranych wpłat, wciśnij przycisk "Zwróć zaznaczone" na dole. Wyświetli się nowe okno, w którym wybierzesz stronę ponoszącą koszt zwrotu. Koszty zwrotów opisane są tutaj (kliknij).
Środki zebrane na zrzutkach można wypłacać w dowolnym momencie. W tym celu wejdź w zakładkę "Wypłać". System poprosi cię o podanie kody uwierzytelniającego, wysłanego na twój adres mailowy lub numer telefonu.
Wybierz zrzutkę, z której chcesz wypłacić środki, podaj kwotę, a także dane do wypłaty. Na koniec wciśnij przycisk "Wypłać".
Gotowe! Środki powinny zaksięgować się na twoim koncie w
ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.
Pamiętaj! Aby móc wypłacić środki twój profil musi być zweryfikowany - zobacz jak się zweryfikować.
Nie. Wypłata nie spowoduje wyzerowania licznika widocznego dla osób odwiedzających zrzutkę. Wypłacona kwota zniknie jedynie z salda dostępnego do wypłaty z twojego konta na zrzutka.pl.
Wypłata może trwać do dwóch dni roboczych. Pamiętaj, że wypłaty zlecone w piątek po 16:00 oraz w weekendy i dni wolne od pracy, realizowane są w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych (czyli na przykład w poniedziałek, po weekendzie).
Możesz to sprawdzić samodzielnie poprzez rozwinięcie listy wpłat (zakładka "Wpłacający") na wspartej przez Ciebie zrzutce:
Jeśli nie widzisz swojej wpłaty na tej liście, napisz do organizatora zrzutki, aby sprawdził czy otrzymał twoją wpłatę. Organizator zrzutki może sprawdzić wszystkie szczegóły wpłat na liście wpłat w swoim koncie na zrzutka.pl.
Jeśli wybrałeś/wybrałaś błyskawiczny przelew obsługiwany przez PayU, to wszystko jest w porządku - twoja wpłata jest przetwarzana przez PayU na innym rachunku bankowym i przekazywana na odpowiednią zrzutkę na podstawie podanego tytułu wpłaty.
Wszystkie zebrane środki pieniężne na zrzutce są do dyspozycji organizatora zrzutki.
Przesłanie takich dokumentów jest konieczne tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeśli pojawi się taka potrzeba - skontaktujemy się z tobą.
Jeśli wpłaty przekazane przez pojedyncze osoby nie przekraczają kwoty 4 902 PLN, nie jest wymagane rozliczenie z Urzędem Skarbowym.
Szerzej na ten temat: Moje zrzutki a Urząd Skarbowy
Opcje premium dostępne na zrzutce można wykupić po założeniu zrzutki i zweryfikowaniu profilu minimum przelewem. Są to:
Po zalogowaniu się na swoje konto, wejdź na wybraną organizowaną przez Ciebie zrzutkę i wybierz opcję “Wypromuj”. Pamiętaj o dokonaniu płatności po wybraniu interesujących cię funkcji dodatkowych. Możesz zapłacić z salda zrzutki lub poprzez płatność online (PayU).
Możesz kupić reklamę w formie zrzutki promowanej na zrzutka.pl. Dodatkowo możesz wykorzystać opcję reklamy remarketingowej na Facebooku.
Aby zobaczyć szczegóły dotyczące wyżej wymienionych reklam po zalogowaniu się na swoje konto, wejdź na wybraną organizowaną przez ciebie zrzutkę i wybierz opcję “Wypromuj”.
Możesz osadzić miniaturkę swojej zrzutki w dowolnej stronie zewnętrznej korzystając z opcji “widget”, do której dostęp znajdziesz pod zdjęciem głównym wybranej zrzutki. Nie zapomnij też o tym, że możesz wysłać link swojej zrzutki mailowo, a także udostępnić go na Facebooku czy na dowolnym forum. To gdzie i z kim podzielisz się swoją zrzutką zależy tylko od ciebie.
Dla ułatwienia przygotowaliśmy listę działań, które możesz wykorzystać, aby twoja zrzutka dotarła do jak największej ilości osób.
Zobacz te działania czytając artykuł na https://zrzutka.pl/jak-to-dziala/promowanie.
Pamiętaj! Twój przelew weryfikacyjny może się księgować do 2 dni roboczych. Jeśli trwa to dłużej i nie dostałeś od nas żadnej informacji o błędzie to najprawdopodobniej w tytule przelewu podałeś(aś) dodatkowe znaki, nie wymienione w zakładce weryfikacja np. oprócz ciągu znaków, który podajemy wpisałeś(aś) 'weryfikacja' lub cokolwiek innego. Dodatkowe znaki uniemożliwiają zaksięgowanie przelewu przez nasz system. Jeśli został popełniony taki błąd wykonaj przelew weryfikacyjny ponownie z poprawnym tytułem. Po poprawnym zaksięgowaniu przelewu weryfikacyjnego pojawi się możliwość wypłaty 'starej' i 'nowej' złotówki wpłaconej w ramach weryfikacji - przelew weryfikacyjny nie jest opłatą! Upewnij się też, że przelew wykonany został z Twojego polskiego konta.
Przelew nie może być wykonany poprzez pośrednika (np. poczta, Blue Media, Bluecash, SORBNET) - w przypadku skorzystania z pośrednika nie otrzymujemy Twojego numeru konta więc nie możemy zaakceptować takiej weryfikacji.
Podsumowując przelew weryfikacyjny MUSI być wykonany z Twojego polskiego konta bankowego zgodnie z instrukcjami, w tytule MUSI być podany zdefiniowany przez nas w zakładce 'weryfikacja' ciąg znaków (bez żadnych znaków dodatkowych) i NIE można wykonywać go z użyciem wymienionych wyżej (jak również jakichkolwiek innych) pośredników. Jeśli wykonując przelew weryfikacyjny popełniłeś(aś) jakiś błąd - wykonaj ten przelew raz jeszcze - poprawnie. Po zaksięgowaniu poprawnie wykonanego przelewu weryfikacyjnego obydwie wpłacone złotówki będą dostępne do wypłaty.
Wypłaty na zrzutka.pl realizowane są na konto bankowe przypisane do profilu organizatora zlecającego wypłatę. Przypisanie odpowiedniego konta bankowego następuje na skutek wykonania tzw. przelewu weryfikacyjnego (więcej o weryfikacji - zobacz film)
Użytkownik w każdym wypadku może zablokować instalowanie plików cookies, usunąć stałe pliki cookies lub w inny sposób zmienić warunki przechowywania bądź otrzymywania plików cookies, wykorzystując w tym celu stosowne opcje swojej przeglądarki internetowej, np.:
Poniżej znajdziesz wzory pełnomocnictw i zgód, które mogą być przydatne podczas korzystania ze zrzutka.pl:
W celu zmiany weryfikacji możesz:
Ważne - wiadomość o tym, że Twój przelew zmiany weryfikacji został zaksięgowany, musisz wysłać z adresu mailowego, na którym zarejestrowany jest Twój profil na zrzutka.pl. Jeśli żadna z dwóch opcji wskazanych wyżej nie jest w Twoim wypadku możliwa, to skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt. Zmiana może być wykonana wyłącznie na inne konto tej samej osoby/podmiotu.
Konto można usunąć poprzez wejście w "Ustawienia", a następnie zakładkę "Ustawienia profilu". Nieco niżej znajduje się przycisk do usuwania konta:
W celu dokonania weryfikacji opisu zrzutki możesz:
Ważne - więcej na temat weryfikacji przeczytasz tutaj.
To proste! Zapoznaj się z prezentującym ogólne zasady artykułem na blogu lub dedykowanym (zwłaszcza dla patronów) przewodnikiem po zrzutce patronowanej.
To proste! Zapoznaj się z prezentującym ogólne zasady artykułem na blogu lub dedykowanym (zwłaszcza dla organizatorów) przewodnikiem po zrzutce cyklicznej.
Nasze publiczne API jest dostępne na stronie https://zrzutka.pl/api/v1/public/doc. W przypadku chęci otrzymania dostępu, prosimy o wysłanie prośby za pośrednictwem formularza w dziale kontakt.
Obsługa po zapoznaniu się ze zgłoszeniem oraz planowanym sposobem wykorzystania API przydzieli dedykowany `access_token`.
W razie jakichkolwiek sugestii/nowych endpointów prosimy o wiadomość. Jednocześnie uprzedzamy, że endpointy obsługujące kluczowe funkcje takie jak:
Do każdej zrzutki możesz wygenerować QR kod. Wystarczy zrobić zdjęcie, aby przejść do jej szczegółów lub bezpośrednio do wpłaty. QR możesz wykorzystać na plakatach, ulotkach, prezentacjach, billboardach, albo pokazując na ekranie telefonu znajomym. Możesz zapomnieć o dyktowaniu adresu Twojej zrzutki - cyk i gotowe!
Zobacz jakie to proste:
Skarbonka umożliwia wyodrębnienie grupy wspierających, którzy wspierają oryginalną zrzutkę za pośrednictwem Skarbonki. W ten sposób, możesz wesprzeć oryginalną zrzutkę, a jej Organizator będzie wiedział, ile pieniędzy zebrał dzięki utworzonej przez Ciebie Skarbonce - to Ty widniejesz w widoku Skarbonki jako Organizator Skarbonki! Zobacz jak aktywować Skarbonki i jak za ich pomocą zbierać środki: zrzutka.pl/blog/215/skarbonki.
Informacje na temat automatycznego tworzenia plakatów znajdziesz tutaj: https://zrzutka.pl/blog/218/plakat
Informacje na temat automatycznego tworzenia kartek okolicznościowych znajdziesz tutaj: https://zrzutka.pl/blog/218/kartka
Możliwość odliczenia wpłat w rozliczeniu podatkowym została przestawiona w poniższym artykule: darowizny na zrzutka.pl a odliczenie w PIT. Zachęcamy również do zarejestrowania konta na naszym portalu. W takim przypadku będzie miał Pan/Pani możliwość samodzielnego generowania potwierdzeń dokonanych wpłat. Potwierdzenia wpłat na zrzutki można uzyskać poprzez wygenerowania potwierdzenia wpłaty na daną zrzutkę. W tym celu po zalogowaniu się na swoje konto, należy przejść do "Moje zrzutki", a następnie w zakładkę "Wsparte przeze mnie". W celu uzyskania potwierdzenia wpłaty na daną zrzutkę należy wejść w "Szczegóły wpłat" -> "Szczegóły wpłaty" -> "Pobierz potwierdzenie PDF".
Zrzutka.pl sp. z o. o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. KRS: 0000634168. Kapitał zakładowy: 550 000 zł. Krajowa instytucja płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!
Gdy odwiedzasz dowolną witrynę internetową, może ona przechowywać lub pobierać informacje w przeglądarce, głównie w formie plików cookie. Te informacje mogą dotyczyć Ciebie, Twoich preferencji lub urządzenia i są używane głównie w celu zapewnienia działania witryny w oczekiwany sposób. Informacje nie identyfikują użytkownika, ale mogą zapewnić bardziej spersonalizowaną obsługę w sieci.
Ponieważ szanujemy Twoje prawo do prywatności, możesz nie zezwalać na niektóre rodzaje plików cookie. Kliknij nagłówki kategorii, aby dowiedzieć się więcej i zmienić nasze domyślne ustawienia. Blokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.
Są niezbędne do działania witryny i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania wykonane przez Ciebie, które stanowią prośbę o usługi, takie jak ustawienie preferencji prywatności, logowanie lub wypełnianie formularzy. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała Cię o tych plikach cookie, ale niektóre części witryny mogą wtedy nie działać.
Niezbędne pliki cookies to: Zrzutka.pl, Facebook, UserVoice.
Pozwalają nam liczyć wizyty i źródła odwiedzin, dzięki czemu możemy mierzyć i poprawiać wydajność naszej witryny. Pomagają nam dowiedzieć się, które strony są najbardziej i najmniej popularne, i zobaczyć, w jaki sposób odwiedzający poruszają się po witrynie. Wszystkie informacje zbierane przez te pliki cookie są zbiorcze i dlatego anonimowe. Jeśli nie zezwolisz na używanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą witrynę. Aby wyłaczyć te ciasteczka - sprawdź tę instrukcję.
Cookies analityczne to: Google Analytics, Facebook.
Pozwalają nam na marketing naszych usług. Jeśli nie chcesz widzieć właśnie naszych reklam w sieci, ponieważ nie lubisz naszych reklam - wyłącz te pliki zgodnie z tymi instrukcjami.
Cookies marketingowe to: Google Analytics, Facebook.
Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.